RSS
poniedziałek, 02 marca 2009
Po ZamiastConie

Wróciliśmy do domów i zregenerowaliśmy się na tyle, żeby przypomnieć sobie hasło do bloga. Stąd ten wpis. Dziękujemy wszystkim przybyłym, dziękujemy sponsorom, pracowników Lokatora przepraszamy. Impreza chyba się udała, więc organizatorzy po namyśle przyznają się do jej zorganizowania.

Wszystkich, który mają zdjęcia lub przemyślenia, prosimy o wrzucanie ich tutaj w komentarzach (tzn. zdjęcia linkujcie do Picasy, lub czegoś podobnego).

EDIT: Pierwsze zdjęcia są na stronie Lokatora.

19:21, zamiastcon
Link Dodaj komentarz »
piątek, 27 lutego 2009
Plakatto
17:47, zamiastcon
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 23 lutego 2009
Książki.
Dostaliśmy troche książek z Wydawnistwa Dolnośląskiego i z Wydawnictwa Literackiego, trochę stuffu ma przysłać Fabryka Słów. Wszystko rozdamy na Zamiastconie. Jaki będzie tryb rozdawania? Jak zwykle żywioł.
00:20, zamiastcon
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 17 lutego 2009
A tak wyglądał ZamiastCon 2008

Niestety z tajemniczego powodu nie jesteśmy w posiadaniu zdjęć z głównej imprezy, gdzie bawiło się koło siedemdziesięciu osób. Być może nawet weszliśmy w posiadanie tych zdjęć, ale jeśli tak, to szybko z tego posiadania wyszliśmy. To tylko dowód, że impreza była wyjątkowo udana. Pamiętamy jednak, że pobiliśmy wszelkie rekordy wartości współczynnika pisarz per metr kwadratowy.

Rozruch Alchemia - Spotkanie autorskie Wita Szostaka Alchemia (w dolnym lewym rogu duch Jacka Dukaja) Alchemia Łukasz Orbitowski - pisanie horrorów zobowiązuje W świetle jupiterów Szczęście na twarzy joe_cool ZamiastCon 2008 Kraków ZamiastCon 2008 Kraków In pivo veritas Prelekcja Marcina jednak się odbyła Mimo późnej pory publiczność dopisała Konwent konwentem, a praca pracą Wypas-śniadanie angielskie w Le Scandale ZamiastCon 2008 Kraków ZamiastCon 2008 Kraków ZamiastCon 2008 Kraków Salon tatuażu Pamiątka z ZamiastConu Nie wyrabiam emocjonalnie podczas długich pożegnań

03:39, zamiastcon
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 16 lutego 2009
Wątek Zamiastconu na SFF&H

 A że dyskutujemy o tym, poprzednim i nastepnych Zamiastconach na forum SFF&H to podaję linka do wątku. Tam jest równiez najświeższa lista obecnych.

13:44, zamiastcon
Link Dodaj komentarz »
Zamiastcon 2009

Z bloga Rafaello Kosika:

Koniec gadania, początek działania. ZamiastCon 2009 odbędzie się w Krakowie, w klubie Lokator, ul. Krakowska 27 (Dom Norymberski). Część oficjalna wystartuje w sobotę 28 lutego i trwać będzie do zamknięcia klubu, co zwyczajem krakowskim następuje naprawdę bladym świtem. Co bardziej chętni mogą nawiedzić Kraków już w piątek (ja na przykład jestem bardziej chętny) i wpaść w tenże piątek na nieoficjalną część, również do klubu Lokator. W niedzielę nastąpią indywidualne reanimacje w podgrupach i powrót do domów.

Zasada ta sama, co przed rokiem: Wszelkie punkty programu są mile widziane, o ile pomysłodawca zajmie się ich realizacją ;)

Jeśli impreza się uda, to organizatorami są: Jarek Urbaniuk, Łukasz Orbitowski i Rafał Kosik. Jeśli impreza się nie uda, to znaczy, że my jej nie robiliśmy.

Przykładowe adresy pod którymi można załatwić noclegi (indywidualnie):
hotelewkrakowie.pl
www.noce.pl

Lista uczestników szczęśliwie obecnych jest aktualizowana.

13:12, zamiastcon
Link Dodaj komentarz »